Doprava

DPD  private-dovoz až k vám domů do 48hod od objednávky, 95Kč

DPD Pick-Up, 65Kč

Osobní odběr ZDARMA (výdejní sklad Křemačov 74, 789 85 Mohelnice, výdejní sklad Lukavice 81, 789 01 Zábřeh) 

Doběrečné 40Kč

Platba převodem na náš účet: dnes objednáte a ještě dnes zaplatíte (náš účet je veden u FIO banky) je z principu platba na našem účtu max do druhého pracovního dne, ještě ten den odesíláme a následující pracovní den je balík u vás. Takže v Po objednáte a zaplatíte, max ve středu  je balíček u vás.

Platba dobírkou: pokud dnes objednáte do 11:00hod, odpoledne expedujeme a následující pracovní den je objednané zboží u vás. Platíte v hotovosti řidiči našeho dopravce (DPD) 

Twisto: Dnes objednáte (do 11:00hod), my odpoledne odesíláme balíček, další den je u vás a vy za něj zaplatíte až za 14 dní, společnosti Twisto (faktura bude přiložena v balíku)

4child rozvoz platí po předchozí domluvě ve městech: Mohelnice a Zábřeh (možnosti platby: hotově při převzetí, předem na účet nebo Twisto) a je zpoplatněn za 20Kč

 

!!!Doprava po celé ČR při objednávce nad 2000Kč je ZDARMA!!!

S provozováním webu 4child.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím.   více informací