Expedujeme v normálním režimu. Dodání z pravidla do 24hod při objednávce do 11hod. Doručujeme ale pořád pouze v pracovní dny!!! Váš tým 4child.cz

Doprava

DPD  private-dovoz až k vám domů do 24hod od objednávky společností DPD, 95Kč (pouze v pracovní dny)

DPD Pick-Up, Vyzvednete si balíček na výdejním místě DPD, 65Kč

Česká pošta-Balík do ruky- balíček vám přiveze pošťák přímo k vám domů-cena od 49-99Kč

Česká pošta-Balík na poštu-balíček si vyzvednete na nejbližší poště, kterou si vyberete 89Kč

Česká pošta-Balík do balíkovny-balíček si vyzvednete na nejbližší balíkovně České pošty 59Kč

Osobní odběr ZDARMA (výdejní sklad Křemačov 74, 789 85 Mohelnice). O termínu a hodině vyzvednutí nás prosím kontaktujte předem telefonicky na +420739219013, vyzvednutí je možné ve všechny pracovní dny od 9hod do 14hod. Pokud by jste chtěli vyzvednout v jiný čas, předem nás kontaktujte. 

Dobírka 45Kč

Platba převodem na náš účet: dnes objednáte a ještě dnes zaplatíte (náš účet je veden u FIO banky) je z principu platba na našem účtu max do druhého pracovního dne, ještě ten den odesíláme a následující pracovní den je balík u vás. Takže v Po objednáte a zaplatíte, max ve středu  je balíček u vás.

Platba dobírkou: pokud dnes objednáte do 11:00hod, odpoledne expedujeme a následující pracovní den je objednané zboží u vás. Platíte v hotovosti řidiči našeho dopravce (DPD) 

Twisto: Dnes objednáte (do 11:00hod), my odpoledne odesíláme balíček, další den je u vás a vy za něj zaplatíte až za 14 dní, společnosti Twisto (faktura bude přiložena v balíku)

Platba on-line kartou: Dnes do 11:00hod objednáte a zároveň zaplatíte svojí platební kartou on-line, my balíček ještě dnes zabalíme a odešleme, a zítra bude balíček u vás. 

 

!!!Doprava po celé ČR při objednávce nad 2000Kč je ZDARMA!!!

 

!!!!!Dodání pouze v pracovní dny!!!!!

S provozováním webu 4child.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím.   více informací