Doprava

DPD Private, dovoz až k vám domů do 24hod od společnosti DPD, 119Kč-balíky do 30kg

DPD Pick-Up, Vyzvednete si balíček na výdejním místě DPD, 99Kč-balíky do 20kg

GLS kurýr-dovoz až k vám domů do 24hod od objednávky společností GLS, 119Kč-balíky do 30kg

Česká pošta-Balík do ruky- balíček vám přiveze pošťák přímo k vám domů-cena od 109Kč-balíky do 30kg

Česká pošta-Balík na poštu-balíček si vyzvednete na nejbližší poště, kterou si vyberete 89Kč-balíky do 20kg

Česká pošta-Balík do balíkovny-balíček si vyzvednete na nejbližší balíkovně České pošty 49Kč-balíčky pouze do 6kg

Osobní odběr ZDARMA (výdejní sklad Křemačov 74, 789 85 Mohelnice). O termínu a hodině vyzvednutí nás prosím kontaktujte předem telefonicky na +420739219013, vyzvednutí je možné ve všechny pracovní dny od 9hod do 14hod. Pokud by jste chtěli vyzvednout v jiný čas, předem nás kontaktujte. 

Dobírka 49Kč

Platba převodem na náš účet: dnes objednáte a ještě dnes zaplatíte (náš účet je veden u FIO banky) je z principu platba na našem účtu max do druhého pracovního dne, ještě ten den odesíláme a následující pracovní den je balík u vás. Takže v Po objednáte a zaplatíte, max ve středu  je balíček u vás.

Platba dobírkou: pokud dnes objednáte do 11:00hod, odpoledne expedujeme a následující pracovní den je objednané zboží u vás. Platíte v hotovosti řidiči našeho dopravce (DPD) 

Twisto: Dnes objednáte (do 11:00hod), my odpoledne odesíláme balíček, další den je u vás a vy za něj zaplatíte do 14 dní, společnosti Twisto (faktura bude přiložena v balíku)

Platba on-line kartou: Dnes do 11:00hod objednáte a zároveň zaplatíte svojí platební kartou Visa nebo Master Card on-line, my balíček ještě dnes zabalíme a odešleme, a zítra bude balíček u vás. 

 

!!!Doprava po celé ČR při objednávce nad 2000Kč je ZDARMA  (pouze u balíků do 40KG, následně se zásilka bere jako nadrozměrná a je rozdělena do více balíků, poštovné si pak zákazník hradí sám)!!!

 

!!!!!Dodání pouze v pracovní dny!!!!!