Doprava

Doprava

DPD  do 10kg, 95Kč

DPD  10-50kg, 105Kč

DPD Pick-Up, 65Kč

Osobní odběr ZDARMA (výdejní sklad Lukavice 81, 789 01 Zábřeh) 

doběrečné 40Kč

Platba převodem na náš účet: dnes objednáte a ještě dnes zaplatíte (náš účet je veden u Moneta a.s.) je z principu platba na našem účtu max do dvou pracovních dnů, ještě ten den odesíláme a následující pracovní den je balík u vás. Takže v Po objednáte a zaplatíte, max ve středu odchází balík a nejpozději ve čtvrtek je u vás.

Platba dobírkou: pokud dnes objednáte do 11:00hod, odpoledne expedujeme a následující pracovní den je objednané zboží u vás. Platíte v hotovosti řidiči našeho dopravce.  

Twisto: Dnes objednáte (do 11:00hod), my odpoledne odesíláme balíček, další den je u vás a vy za něj zaplatíte až za 14 dní, společnosti Twisto (faktura bude přiložena v balíku)

Dovoz zdarma platí po předchozí domluvě ve městech: Mohelnice a Zábřeh (možnosti platby: hotově při převzetí nebo předem na účet)

Cena dopravy na Slovensko je  170Kč, možnost posílat i na dobírku (60Kč). Službu budeme v průběhu měsíce března 2018 aktivovat. 

 

!!!Doprava po celé ČR při objednávce nad 1500Kč je ZDARMA!!!

S provozováním webu 4child.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím.   více informací